Družstvo SEPS si odnieslo zlatú trofej z ĽŠH ECHOZ 2018

Zdieľať

 
Dvadsiaty prvý ročník letných športových hier energetikov a chemikov sa konal 6. až 8. septembra 2018 v areáli hotela Tenis vo Zvolene a zúčastnilo sa na ňom vyše 250 športovcov z 12 spoločností.

Súťažilo sa v piatich disciplínach a 21-členné družstvo SEPS sa nedalo zahanbiť ani v jednej z nich. V bowlingu sme skončili na prvom mieste, v stolnom tenise na druhom, volejbale a hode šípkami ako tretí a jediné nemedailové miesto, zato hneď štvrté, sme získali vo futbale.

„Naši zamestnanci ukázali najvyrovnanejšie výkony v súťažných disciplínach. Boli sme zohraný tím, spoločnými silami sme zabojovali a aj vďaka tomu nám celkové víťazstvo neušlo. V súčte umiestnení sme vyhrali so štvorbodovým náskokom pred obhajcami prvenstva zo Slovnaftu. Najväčšiu radosť sme mali, samozrejme, pri vyhlasovaní výsledkov, keď sme sa postavili na stupeň víťazov,“ zhrnul svoje pocity zo športového zápolenia kapitán družstva a predseda ZO ECHOZ pri SEPS Marián Mihalda.

Našim kolegom odborárom, účastníkom 21. LŠH ECHOZ 2018 zablahoželal k zaslúženému zlatu generálny riaditeľ Ing. Miroslav Obert: „Som hrdý na váš športový úspech a ďakujem vám za vynikajúcu reprezentáciu spoločnosti.”

Ku gratulácii sa pridávame a prajeme rovnako dobrú fyzickú kondíciu a spoluprácu v tíme aj na ďalších podujatiach.

SEPS, odbor komunikácie
Foto: M. MihaldaZdroj: SEPS

Tlačové správy