Manažment SEPS modernizuje firmu aj v digitálnom svete

Zdieľať

Slovenská elektrizačná prenosová sústava (SEPS) v piatok 25. 11. 2022 uviedla do prevádzky redizajnovanú webovú stránku. Tá je v súlade s novou vizuálnou identitou, ktorú spoločnosť predstavila v máji tohto roka. Nová webová stránka má moderný a prehľadný dizajn, vďaka ktorému každý rýchlo a jednoducho nájde to, čo hľadá.

SEPS chce držať krok s digitálnou dobou

„Uvedomujeme si, že celý svet, vrátane energetiky, sa mení, digitalizuje a presúva sa do online prostredia. Moderná a dynamická webová stránka je nevyhnutnosťou pre ďalšie fungovanie našej spoločnosti. Atraktívny vzhľad, prehľadné usporiadanie a responzívny dizajn z nej robia relevantný zdroj údajov pre odborníkov aj laickú verejnosť“ uviedol Peter Dovhun, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ SEPS.

Autorom webovej stránky je ZAYOmedia.com

SEPS na jar tohto roka vykonala prieskum trhu a následne oslovila 10 potenciálnych relevantných dodávateľov. Cenovú ponuku odovzdali štyria z nich. Víťazný návrh webovej stránky predložila spoločnosť ZAYOmedia.com. “Pre SEPS sme vytvorili nový dizajn a štruktúru, ktorý spĺňa súčasné nároky na zobrazovanie na rôznych typoch zariadení. Vďaka použitiu jednoduchého systému na správu obsahu, si bude spoločnosť vedieť aktualizovať a rozvíjať webstránku interne bez závislosti na nás či inom dodávateľovi,” zhodnotil Peter Jalec, konateľ ZAYOmedia.com.

Kontakt pre médiá: Sandra Čičová Kotzigová, špecialista – hovorca, komunikacia@sepsas.sk, +421 918 415 607

Zdroj: SEPS

Tlačové správy