STAŇTE SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU

Najväčšou hodnotou sú pre nás zamestnanci. Za bezpečným a stabilným prenosom elektriny nie sú len moderné technológie, ale najmä špičkoví ľudia. Zakladáme si na tom, aby pre nás pracovali tí najlepší z najlepších.

Stať sa súčasťou nášho tímu znamená pracovať pre spoľahlivého a stabilného zamestnávateľa. Zamestnancom dávame možnosť realizovať sa, podporujeme vzdelávanie, osobnostný a kariérny rozvoj. Energetický systém sa mení a dynamizuje. V SEPS pribúdajú výzvy a priestor na sebarealizáciu pre energetikov, ale aj odborníkov na biznisové analýzy, IT, stratégie či financie a obchod.

Som vďačná za každú spätnú väzbu od kolegov, keď spolu vyriešime nejaký problém a vylepšíme fungovanie akéhokoľvek procesu. Nesmierne si tiež vážim, že kolektív, v ktorom pôsobím, je stabilný, naša komunikácia a vzájomná kooperácia je výborná.
Lujza K.
odbor ISM a environmentalistiky
SEPS bola pre mňa po štúdiu elektroenergetiky jasnou voľbou. Pracujem v nej už viac ako sedem rokov. Ako technik štandardizácie každodenne riešim rôzne technické témy. Práca je rôznorodá a denne iná.
Branislav P.
Odbor OaK prenosu elektrickej energie
Práca v SEPS je rozmanitá a rôznorodá, vôbec nie stereotypná. Učím sa nové veci, posúvam sa dopredu. Vo veľkej miere využívam anglický jazyk, ktorý je pri mojej práci nevyhnutnosťou.
Magdaléna B.
Odbor medzinárodných kontraktov a financovania
SEPS má jedinečné postavenie v sektore energetiky. Aj preto si vážim, že v nej môžem pracovať už dvadsať rokov. Zároveň ma teší, že spolupracujem so skvelými kolegami – expertmi na energetiku.
Michaela K.
Sekcia prevádzky obchodu
V SEPS pracujem štyri roky. Nie som zatvorený v kancelárii, ale väčšinu pracovného času trávim v prírode. SEPS považujem za zamestnávateľa, u ktorého som našiel stabilnú a dobre ohodnotenú prácu. Rovnako si nesmierne vážim, že o nás zamestnancov je postarané.
Jakub F.
Odbor elektrických vedení - Západ
Najviac ma baví, že pracujem s energiou (fakticky aj obrazne). Mám možnosť otvárať jej cesty na správne miesta, inak povedané tam, kde je najviac potrebná. A to nielen na Slovensku, ale i v Európe.
Rastislav B.
Úsek SED a obchodu

Čím nás môžete najviac zaujať na pracovnom pohovore?

  • hovorí za Vás odborná kvalifikácia a skúsenosti, ale vážime si aj dravých absolventov
  • máte zmysel pre zodpovednosť
  • chcete pracovať pre veľkú spoločnosť, ste tímový hráč
  • slová lojalita a pracovitosť sa s Vami prirodzene spájajú

Budeme radi, ak k Vašej žiadosti o prácu v SEPS pripojíte:

  • životopis
  • motivačný list
  • certifikáty a potvrdenia o absolvovaných odborných kurzoch a vzdelávaniach

Žiadosť o prácu zasielajte na adresu vyberove.konania(zavinac)sepsas.sk.

Máme energiu na správnom mieste. Buďte súčasťou silného a spoľahlivého tímu SEPS.